آیا عاشق خرید سیسمونی برای کوچولوی خود هستید؟ آیا فکر می کنید که چگونه همه لوازم جانبی را مرتب نگه دارید؟ اگر مجموعه ای رو به رشد داشته باشید ، نگه داشتن همه آن لوازم ظریف و ملایم می تواند سردرد باشد.
در پست قبلی ، ما روش های مورد علاقه خود را برای تنظیم سیسمونی موی کودک به اشتراک گذاشتیم. در این پست ، ما به طور خاص به نحوه سازماندهی بندهای سر کودک نگاهی خواهیم انداخت.
ما 5 عدد نگهدارنده باند سر عالی داریم که ساخت آنها بسیار آسان است و بهترین قسمت این است که می توانید آنها را با سیسمونی نوزاد تهیه کنید که احتمالاً در خانه دارید.
این برای والدینی که با شیر مادر یا شیر خشک پمپ شده تغذیه می کنند بسیار مناسب است. مادران پرستار دست آزاد دارند. اکنون والدین شیرده نیز می توانند!
این یک نگهدارنده آغوشی نوزاد است که برای افزایش زمان تغذیه شما ، کودک و خانواده شما طراحی شده است.
زمان خانواده را افزایش دهید
غذا دادن به کودک شما مانع از داشتن یک وعده غذایی به صورت خانوادگی نمی شود. دیگر نیازی به تغییر کودک بین والدین و خوردن یک شام سرد نیست.
این واحد کمک می کند خواهر و برادر بزرگتر در زمان تغذیه نیز شامل شود! با استفاده از آغوشی دست آزاد خود کودک را ماساژ دهید ، یا یک خواهر و برادر اضافی به او بدهید.
از ابتدا برای کودک خود بخوانید.
متخصصان اطفال مطالعه را به نوزادان توصیه می کنند و آغوشی نوزاد این واحد هندزفری به سهولت زمان مطالعه کمک می کند.
این واحد به افراد قطع عضو و همچنین افرادی که استفاده از بازو را از دست داده اند اجازه می دهد تا کودک خود را با سهولت بیشتری تغذیه کنند.

یکشنبه 20 تیر 1400
بؤلوملر :