انتخاب یک مورد بستگی به این دارد که فکر می کنید برای خانواده شما بهترین نتیجه را خواهد داشت. برای شروع ، نگاهی به این شرکت های مخابراتی بیندازید که بالاترین سیسمونی را از والدین بابلیست دریافت کرده اند.

نوزادان تازه متولد شده: این آغوشی ها بدون استفاده از درج اضافی نوزاد ، به محض تولد برای کودک کوچک شما آماده هستند. با این حال ، به احتمال زیاد کودک شما در سنین بین 12 تا 15 ماهگی از این انتخاب ها بیشتر خواهد شد ، بنابراین هنگام تصمیم گیری در مورد آنها ، به فکر این باشید که چه مدت قصد حمل کودک را دارید.
کودکان نوپا: سایر آغوشی های از زمان تولد تا مرحله کودک نوپا با کودک شما کار می کنند. اینها اغلب به شما امکان می دهند کودک را در موقعیت های متنوع و متنوع حمل کنید. با این حال ، این آغوشی ها برای استفاده در نوزادان تازه متولد شده معمولاً به یک فروند نوزاد نیاز دارند.
بارها و بارها می شنویم که والدین بر روی بسته بندی خود پیچیده اند و ما نمی توانیم بیشتر توافق کنیم. به دلیل پارچه بسیار نرم و سبک ، سهولت استفاده و ضریب راحتی آن ، پوششی است که بارها و بارها به آن دست خواهید یافت. این سیسمونی در ایالات متحده آمریکا از مواد پایدار از درختان اتریش ساخته شده است و از رنگ های سازگار با محیط زیست برای بسیاری از رنگ ها و الگوهای زیبا استفاده می کند. جمع شدن در جیب خود محصور کننده آن آسان است تا در کالسکه یا ساک لوازم نوزاد خود ذخیره کنید.
فقط یک موقعیت حمل را ارائه می دهد جلو به داخل. و اگرچه این کار با نوزادان تا 25 پوند کار می کند ، بسیاری از والدین دوست دارند از آن استفاده کنند در حالی که کودک آنها هنوز جوان است و پس از رشد کودک کوچک خود بر روی آغوشی با گزینه های موقعیت بیشتر حرکت می کنند.
آنچه والدین بابلیست می گویند
سبک ، قابل شستشو ، آسان برای یادگیری ، زیبا ، بسته بندی ... همه چیز در مورد این عالی است! من یک دوم خریدم حتی. واقعاً پیچیده نیست ، مرعوب نشوید.

یکشنبه 20 تیر 1400
بؤلوملر :